آموزش و اخبار تلگرام

بستن

بررسی اختصاصی ربات تلگرام بات اینجا

بررسی اختصاصی ربات تلگرام بات اینجا

بررسی اختصاصی ربات تلگرام بات اینجا

مدت زیادی نیست که از ربات تلگرام بات اینجا رونمایی نمودیم. ربات تلگرام بات اینجا را می توان یک موتورجستجوی ربات نامید که با دسترسی به بانک اطلاعاتی وبسایت بات اینجا بدون نیاز به مراجعه شما به وبسایت می تواند هر آنچه لازم دارید را فراهم کند. در این بررسی به معرفی بخش های مختلف ربات بات استور بات اینجا و قابلیت های فوق العاده ی آن می پردازیم که تجربه ی کاربری عالی را برای شما کاربران عزیز فراهم خواهد نمود.

 

دکمه های ربات بات اینجا:

۱- جستجو

۲- پربازدیدترین ها

۳- با امتیاز ترین ها

۴- آخرین ربات ها

۵- دسته ها

۶- ربات های ما

۷- ثبت رایگان ربات شما

۸- درباره ما

۹- تماس با ما

۱۰- راهنما

 

حال به بررسی و ارائه ی توضیح برای هر یک از این دکمه ها و کارکردشان می پردازیم.

 

۱-جستجو:

با فشردن این دکمه وارد بخش جستجوی ربات های موجود در بانک اطلاعاتی می شوید. این بخش به شکل کاملاً حرفه ای کدنویسی شده و تنها کافیست عبارت مرتبط و یا عنوان و اسم رباتی که به دنبال آن هستید را تایپ نموده و ارسال کنید تا بهترین نتایج را دریافت نمایید. برای مثال اگر به دنبال ربات موزیکستان هستید کافیست کلمه ی “موزیکستان” را وارد نمایید و بلافاصله با سرعت فوق العاده نتیجه را دریافت نمایید.

 

۲- پربازدیدترین ها: 

با فشردن این دکمه ی ربات های موجود در بانک اطلاعاتی بر اساس میزان بازدیدی که توسط کاربران داشته اند مرتب شده و ارسال می شوند.  رباتی که بیشترین بازدید را داشته در نتیجه اول نمایش داده می شود و باقی هم به همین ترتیب از بازدید بیشتر به بازدید کمتر لیست می شوند.

 

۳- با امتیازترین ها:

با فشردن این دکمه ی ربات های موجود در بانک اطلاعاتی بر اساس مقدار امتیازی که از رای های کاربران دریافت نمودند لیست می شوند. ربات ها از بیشترین به کمترین امتیاز لیست شده و صورت صفحه بندی شده و عالی برای شما ارسال می گردند.

 

۴- آخرین ربات ها

همانطور که از عنوان این دکمه پیداست با فشردن این دکمه جدیدترین ربات هایی که به تازگی به لیست ربات های بات اینجا اضافه گردیدند به نمایش در خواهند آمد.

 

۵- دسته ها:

از ویژگی های فوق العاده ی بانک اطلاعاتی بات اینجا دسته بندی عالی مطالب موجود در آن هست که کار یافتن ربات را برای کاربران بسیار آسان می کند. با ورود به بخش دسته ها می توانید به هر یک از دسته ی مد نظرتان وارد شوید و تنها ربات های مربوط به آن دسته را ببینید. امّا همین جا پایان این بخش نیست. پس از ورود به یک دسته فیلترهایی برای راحتی شما فراهم گردیده که می توانید مشخص کنید که ربات های موجود در این دسته بر چه اساسی مرتب شوند. ۴ نوع فیلتر در نظر گرفته شده که عبارتند از مرتب شدن بر اساس “بازدید”، “امتیاز”، “آخرین ها” و “نمایش کل”.

 

۶- ربات های ما: 

در این بخش به طور اختصاصی ربات هایی قرار خواهد گرفت که توسط تیم بات اینجا منتشر شده اند.

 

۷- ثبت رایگان ربات شما: 

اگر رباتی را در تلگرام خود دارید که در بانک اطلاعاتی بات اینجا آن را نیافتید و یا چنانچه قصد دارین ربات شخصی خودتان را در بات اینجا قرار دهید می توانید از این قسمت استفاده کنید.

 

۸- درباره ما:

این بخش نیاز به توضیح نداشته و می توانید قصه ی چگونگی و هدف از شکل گیری بات اینجا را از این بخش بخوانید.

۹- تماس با ما: 

برای ارسال نظرات و پیشنهادات و یا سفارش تبلیغ ویژه ی شما در ربات و وبسایت بات اینجا می توانید از این بخش با ما در ارتباط باشید.

 

۱۰- راهنما:

توضیحاتی در رابطه با ربات بات اینجا و نحوه استفاده از بخش های مختلف را در راهنمای ربات خواهید دید.

 

 

نظرات کاربران

telegrambaz گفته: پاسخ ۶ مرداد ۱۳۹۶

ممنون بابت توضیحات