آموزش و اخبار تلگرام

بستن

آموزش تصویری کامل ساخت استیکر تلگرام

ساخت استیکر تلگرام

آموزش تصویری کامل ساخت استیکر تلگرام

در این آموزش به طور کامل به صورت تصویری با روش ساخت استیکر تلگرام و اشتراک گذاری آن با دیگر افراد را به طور کامل فرا خواهید گرفت. در پایان این آموزش قادر خواهید بود هر نوع استیکر دلخواه خود را ساخته و در تلگرام از آن استفاده نمایید.

(بیشتر…)

آموزش اتصال اینستاگرام به کانال و گروه تلگرام با ربات IFTTT

اتصال اکانت اینستاگرام به تلگرام

آموزش اتصال اکانت اینستاگرام به کانال و گروه تلگرام با IFTTT

شاید شما هم به این فکر کرده باشید که چه خوب می شود اگر بتوانیم اکانت تلگرام و اینستاگرامتان را به نوعی سینک کنید و چنانچه مثلاً پیجی در اینستاگرام دارید و وقتی عکس یا ویدئویی را در آن به اشتراک می گذارید همان پست در کانال شما منتشر شود. در آپدیتی که اخیراً توسط تلگرام منتشر گردید قابلیت جدید نیز معرفی گردید که یکی از کارهای آن همین عمل هماهنگ سازی اکانت تلگرام با اکانت اینستاگرام و یا دیگر سرویس ها همانند توییتر و … می باشد. برای این کار رباتی با آیدی @IFTTT توسط کمپانی تلگرام معرفی گردیده که این کار را به آسانی برایتان انجام خواهد داد. در بات اینجا به معرفی ربات تلگرام IFTTT پرداختیم که برای آشنایی بیشتر می توانید سری به آن بزنید. (بیشتر…)

آموزش ساخت ربات تلگرام-پارت۲

آموزش ساخت ربات تلگرام

آموزش ساخت ربات تلگرام-پارت۲

در قسمت اول مطلب آموزش ساخت ربات تلگرام که منتشر نمودیم به طور مقدماتی به معرفی و آموزش نحوه ی ساخت ربات تلگرام نیز پرداختیم. در این قسمت از آموزش ساخت ربات تلگرام که در واقع تکمیل کننده ی پارت اول این آموزش می باشد به معرفی و آموزش دستورات Bot Setting یا به عبارتی تنظیمات ربات که در ربات بات فادر(Botfather) برای تنظیمات خاصی از ربات شما می باشد خواهیم پرداخت. (بیشتر…)

آموزش ساخت ربات تلگرام-پارت۱

آموزش ساخت ربات تلگرام

آموزش ساخت ربات تلگرام-پارت۱

در مطلب گذشته سایت که با موضوعیت معرفی ربات تلگرام بوده است به توضیحاتی برای آشنایی بیشتر با ربات تلگرام و برخی جزئیات آن پرداختیم. در این نوشته قصد داریم به پیش نیازها و آموزش ساخت ربات تلگرام بپردازیم.

(بیشتر…)

ربات تلگرام چیست؟

 

ربات تلگرام چیست

ربات تلگرام چیست؟

این روزها دیگر کمتر کسی پیدا می شود که اسم پیام رسان تلگرام به گوشش نخورده باشد و یا از آن استفاده نکرده باشد. حتی کسانی که از دیوایس های هوشمند هم استفاده نمی کنند با تلگرام آشنایی داشته و نامش را شنیده و در موردش اطلاعاتی دارند.

پیام رسان تلگرام با داشتن بیش از بیست میلیون کاربر در ایران به جرات و با اختلاف چشمگیری پیام رسان اول ایران به شمار می آید و به دلیل امکانات فوق االعاده و سرعت عالی انتقال پیام و فایل و … بسیار مورد توجه قرار گرفته و محبوبیت خاصی دارد. (بیشتر…)